Ape Trem Das Aguas
Τοπικά ορόσημα, όπως Faculdade Sao Lourenco και Train Waters, βρίσκονται σε κοντινή απόσταση με τα πόδια.
Sociedade Brasileira de Eubiose βρίσκεται σε απόσταση μόλις 1 χλμ. και Cultural House 6 λεπτά περπάτημα από το ξενοδοχείο Ape Trem Das Aguas. Πάρκο Aguas de Sao Lourenco βρίσκεται επίσης σε απόστασηπερίπου 5 λεπτών οδικώς. Ο σταθμός του τελεφερίκ Teleferico βρίσκεται σε απόσταση 550 μέτρων.
Το ξενοδοχείο διαθέτει δωμάτια με θέα στον κήπο.
Το ξενοδοχείο Ape Trem Das Aguas απέχει περίπου 1 χλμ. από το Picanha De La Fuba's και προσφέρει μεγάλη ποικιλία φαγητών.
- Τοπικά αξιοθέατα
- Σιδηρόδρομος Trem das Aguas Scenic Railway291 χλμ.
- Municipal Market St. Lawrence499 χλμ.
- President Tancredo Neves Memorial969 χλμ.
- Cine Minas Sul769 χλμ.
- Cultural House405 χλμ.
- Ermida Bom Jesus do Monte497 χλμ.
- Igreja Nossa Senhora de Fatima387 χλμ.
- Rota do Cafe Especial993 χλμ.
Στο ξενοδοχείο
Γενικά
- Απαγορεύεται το κάπνισμα σε όλους τους χώρους
- Δωρεάν Wi-Fi
- Χώρος στάθμευσης
Στο δωμάτιο
- LCD TV
Σημαντική ειδοποίηση
Συχνές ερωτήσεις
- 🕌
Τι αξιοθέατα έχει κοντά σε τo ξενοδοχείο Ape Trem Das Aguas;
Διαμένοντας σε τo ξενοδοχείο Ape Trem Das Aguas, μη χάσετε τα αξιοθέατα της πόλης Sao Lourenco (Minas Gerais) όπως, Sociedade Brasileira de Eubiose και Πάρκο Aguas de Sao Lourenco που απέχουν 13 και 25 λεπτά με τα πόδια αντίστοιχα. - ❓
Έχει πάρκινγκ σε τo ξενοδοχείο Ape Trem Das Aguas;
Στη διάθεση των πελατών του τo ξενοδοχείο Ape Trem Das Aguas έχει χώρος στάθμευσης δωρεάν. - 🕗
Τι ώρα γίνεται το check-out σε τo ξενοδοχείο Ape Trem Das Aguas;
Σε τo ξενοδοχείο Ape Trem Das Aguas μπορείτε να κάνετε check out στις 11:00. - 💵
Πόσο κοστίζει η κράτηση δωματίου σε ξενοδοχείο;
Η μέση τιμή δωματίου σε ξενοδοχείο αποτελεί 31$. Για περισσότερες πληροφορίες, παρακαλούμε, επικοινωνήστε με το ξενοδοχείο.